Podpořte nás

Pokud se vám líbí naše tvorba, ať už ta na YouTube, nebo přímo zde na webu, můžete nás podpořit skrze jednoho z našich Affiliate partnerů. Pokud Affiliate neznáte, rádi vám vysvětlíme, v čem taková podpora spočívá. Vás to při tom nebude stát ani korunu.

Affiliate program spočívá ve spolupráci s prodejci. V našem případě spolupracujeme hlavně s IT zaměřenými společnostmi, abychom vám mohli nabízet odkazy na námi recenzované produkty. Pokud si u jednoho z našich Affiliate partnerů produkt zakoupíte, nezaplatíte nic navíc, ale my dostaneme z prodeje malou provizi.

Tuto provizi používáme k zajištění provozu webu. Taktéž pak máme lepší vyjednávací pozici pro získání produktů k recenzi, které nám společnosti mohou následně i věnovat do soutěží, které pro vás pořádáme. V neposlední řadě může výplata provize probíhat v podobě slevových voucherů, které můžeme využít při nákupu produktů do soutěží, nebo do soutěže přímo věnovat.

Snažili jsme se do Affiliate programu zapojit seriózní prodejce. Doufáme tedy, že u některého z nich rádi nakupujete. Neradi bychom vás totiž do něčeho tlačili. Celá podpora je tak samozřejmě dobrovolná. O to víc vám za ni však budeme vděčni.

Seznam Affiliate partnerů