Dell UltraSharp rozšiřuje své portfolio o monitory pro pohodlný HomeOffice

Stále větší počet firem přechází na hybridní model práce. Je proto důležité investovat do technologií, které zaměstnancům usnadní spolupráci bez ohledu na to, kde pracují nebo jakou roli zastávají. Všichni – od tvůrců obsahu a konstruktérů přes datové analytiky po marketéry hledají dokonalé uspořádání a vybavení pracoviště, aby mohli pracovat co nejefektivněji. A přesně k tomu slouží nová řada firemních monitorů Dell UltraSharp, ke zlepšení komfortu práce a zvýšení produktivity zaměstnanců. 

Videokonference jednoduše a bezpečně

Dell představuje světově první videokonferenční monitory certifikované pro Microsoft Teams. Patří mezi ně videokonferenční monitor Dell 24 (C2422HE), videokonferenční monitor Dell 27 (C2722DE) a zakřivený videokonferenční monitor Dell 34 (C3422WE). Jejich prostřednictvím se lze připojit ke schůzkám okamžitě jediným stiskem k tomu vyhrazeného tlačítka Microsoft Teams.

Vysouvací IR kamera s rozlišením 5 MP, dvojice integrovaných 5W reproduktorů a mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku zajišťují při komunikaci s kolegy brilantní obraz a čistý zvuk. O bezpečnější a pohodlnější přihlašování se stará funkce Windows Hello s rozpoznáváním tváře a hlasové ovládání prostřednictvím virtuálního asistenta Microsoft Cortana.

Tyto videokonferenční monitory jsou vybavené také technologií ComfortView Plus. Tato funkce snižuje množství škodlivého modrého světla a zároveň zachovává mimořádně přesné barevné podání.

Udělejte si prostor pro krásu, ze které nespustíte oči

Dell UltraSharp U4021QW je světově první ultra široký zakřivený monitor s úhlopříčkou 40 palců a rozlišením WUHD (5120 x 2160). Je ideální pro tvůrce obsahu a datové analytiky, kterým poskytuje špičkový obraz a pomáhá pracovat produktivněji. Pokrývá široký barevný prostor s přesným podáním barev. Současně snižuje únavu očí pomocí technologie ComfortView Plus. 

Může posloužit i k dobíjení notebooku (do 90 W) prostřednictvím rozhraní Thunderbolt 3. TB3 dálé umožňuje vysokorychlostní přenos dat přes USB s rychlostí 10 Gb/s a nabízí i konektor RJ45. Zakřivený monitor Dell UltraSharp U3821DW s rozbočovačem USB-C nabízí brilantní obraz s rozlišením WQHD+. Díky integrovaným 9w reproduktorům nabídne i a mimořádně kvalitní zvuk. Oba monitory dokáží automaticky detekovat druhý počítač a připojit se k němu. Porty na čelním panelu umožňují jednoduše připojit a dobíjet periferní zařízení.

Když záleží na stylu

Monitory Dell UltraSharp 24 a 27 s rozbočovačem USB-C (U2422HE/U2722DE) s vynikajícím podáním barev a designem InfinityEdge prakticky bez rámečků nabízí maximální zobrazovací plochu. Tyto stylové monitory s USB rozbočovačem jsou ideální pro uspořádání pracoviště se dvěma obrazovkami a nabízí široké spektrum rozhraní, včetně konektoru RJ45 pro Ethernet, USB-C s výkonem až 90 W pro dobíjení notebooků a super rychlé 10Gb/s porty pro bleskové přenosy dat. Oba modely jsou v nabídce i ve verzích bez rozbočovače USB – Dell UltraSharp 24 a 27 (U2422H/U2722D). Všechny čtyři monitory jsou vybavené trvale aktivní funkcí ComfortView Plus.

Zmodernizujte si prostor pro spolupráci

Pro ty, kdo pracují v kanceláři nebo ve společných prostorách, bude týmová spolupráce snazší díky interaktivním dotykovým monitorům Dell 65/55 4K (C6522QT/C5522QT). Dvacetibodový dotykový panel InGlass Touch umožňuje, aby na něj psalo nebo kreslilo několik uživatelů současně s téměř nulovým zpožděním.

Díky nové funkci detekce dlaně si o něj mohou opřít ruku, aniž by tím v obraze vytvořili nechtěné šmouhy. Exkluzivní funkce polohování umožňuje, aby na monitor pohodlně dosáhli různě vysocí uživatelé. Monitory Dell určené pro týmovou spolupráci lze také propojit s řešeními Dell pro zasedací místnosti. Můžete tak vytvořit kompletně vybavený prostor včetně hardwaru, softwaru a komunikačních nástrojů.

Žádné pracoviště by nebylo kompletní bez nové prémiové bezdrátové dobíjecí myši Dell (MS7421W), která na jedno nabití zvládne až šest měsíců práce. Pro ty, kteří preferují rovnou celý set je tu nová prémiová bezdrátová klávesnice s myší s podporou připojení k více zařízením (KM7321W), která se může chlubit jednou z nejdelších výdrží na trhu – až 36 měsíců. Nový mobilní USB-C adaptér Dell (DA310) nabízí v kompaktním provedení široké spektrum portů pro připojení různých zařízení a poslouží i k dobíjení notebooku.

Zdroje: TZ